Hakkımızda

ENOGSİS; OT/VT (Otomatik Tanımlama / Veri Toplama) teknolojilerinin en yaygın uygulamaları olan Barkod  çözümleri alanında fark yaratan ürün ve projeler sunmaktadır. Benimsemiş olduğu sorumluluk ilkeleri ile sektörün önde gelen firmaları arasındadır. 

Sunduğu çözümleri ve iş ortaklarına katma değer sağlayan çalışma şekli ile Enogsis, sektörün lider firmalarının en çok tercih ettiği çözüm ortaklarından biridir. 

Müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına farklı çözümler geliştiren ENOGSİS; donanım, yazılım ve teknik servis hizmetini bir arada sunmaktadır. ENOGSİS; OT/VT sektörünün öncü entegratörü olarak çalışmalarına yön verirken, sağladığı donanım çözümlerini yazılım çözümleri ile bütünleştirerek bünyesindeki uzman yazılım grubu ve ürün yönetimi ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik uygulamalar geliştirmektedir. 

Yazılım çözümleri arasında market,tekel,giyim,hırdavat,sağlık ve yüzlerce sektöre uygun uygulamaları yer almaktadır. 

Çözümlerini yeni ürün ve servislerle sürekli geliştiren ENOGSİS; yaygın satış kanalları ve uzman sertifikalı çalışanları ile satış öncesi, satış, satış sonrası destek, projelendirme ve teknik servis hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir. ENOGSİS; çeşitli teknik servis paketleri ile arızalara 7gün 24 saat ve yerinde zamanlı müdahaleyi de içeren hizmet seçenekleri ile çalışmalarına benimsediği sorumluluk ilkelerinden ve kaliteden ödün vermeden devam etmektedir.

Test

Form Gönderimi

Tamam

0 312 264 36 47 0 546 745 36 15